Tetova News - Lajmet e fundit

Tuna “bie në dashuri” me konkurentin e X Factor (Video)

 Emri i tij eshte Heri Beluli dhe banon ne Therande, Suhareke. Performanca dhe sjellja e tij ishte aq e perkryer saqe pervec simpatise se publikut fitoi dhe te jurise, ku dy femrat e kesaj jurie Soni Malaj dhe Altuna Sejdiu nuk ja kursyen komplimentat. Ne vecanti kengetarja Tuna ra ne sy ndersa po e degjonte me shume vemendje dhe gjate vleresimit shprehu simpatine e saj per djaloshin./infoshqip

0 comments:

Tetova News - Lajmet e fundit

Google+ Followers