Tetova News - Lajmet e fundit

Një shtëpi ëndrrash, me të cilën mund të lundroni (FOTO)


Kjo shtëpi- anije me gjashtë dhoma gjumi e gjashtë banjo ka dalë në shitje për shumën 2.1 milion euro.
Anija, e cila ndodhet në Londër, është e mobiluar me shumë shije dhe ka madje një kopsht rreth 120 metër katror, që mund të mbulohet gjatë kohës së keqe.
Ekspertët thonë se anija Le Sorelle është më e mira që kanë parë në Londër.
Anija ka edhe dy kuzhina e një bar.
Mobiliet janë me dru arre brazilian.0 comments:

Tetova News - Lajmet e fundit

Google+ Followers