Tetova News - Lajmet e fundit

Hoteli luksoz “Ciragan Palace Kempinski” – FOTO

Hoteli luksoz “Ciragan Palace Kempinski” – FOTO:
Hoteli super luksoz “Ciragan Palace Kempinski” gjendet ne Stamboll te Turqise. Ka 20 apartamente, 282 dhoma dhe 11 apartamente luksoze mbretërore. Cmimi sillet nga 400 deri 1.500 euro varësisht prej zgjedhjes.

0 comments:

Tetova News - Lajmet e fundit

Google+ Followers